۱۰ کارت برتر از کارت های معمولی(common cards) و Rareکارت های کلش رویال

۱۰ کارت برتر از کارت های معمولی(common cards) و Rareکارت های کلش رویال

برترین کارت های معمولی کلش رویال

امروز در این تایپیک به دیدگاه ASH کلش باز معروف جهان در مورد سطح برتری کارت ها نسبت به یکدیگر می پردازیم و ۱۰ تا از کارت های بازی از بین common cards(کارت های معمولی) و Rare کارت های کلش رویال که از نظر وی بهترین کارت ها معرفی شدند و دلیل این انتخاب ها را بررسی می کنیم.

۱-کارت اَررو(Arrow): کارت اررو همیشه از کارت های پرکاربرد بسیاری از پلیرها در بیشتر مواقع بوده و به خاطر هزینه الکسیر اندک آن که ۳ می باشد بسیار محبوب می باشد. از جمله فواید این کارت آن که می توان در مقابل نیروهای همانند مینیون هورد و یا ارتش اسکلت ها که به صورت گروهی حمله ور می شوند به قدرت مقابله کرده و تنها به ۳واحد الکسیر و استفاده از کارت اررو همه ی آن ها را یکجا نابود کرد. همچنین شعاع تخریب گسترده این کارت بسیار مفید می باشد.

۲-کارت بربریان(Barbarians): این کارت به دلیل آنکه شما تنها با ۵ الکسیر ۴ نیروی قوی در اختیار خواهید داشت بسیار بسیار کارت محبوبی بوده و موثر عمل می کند. عملکرد کارت بربریان در لول های بالا واقعاً فوق العاده می باشد. یک بربر لول ۸ دارای میزان سلامت ۵۷۹ و قدرت تخریب در ثانیه ی ۹۶ می باشد.بنابراین این مقدار برای ۴بربر که باهم می باشند می شود ۲۳۱۶ میزان سلامت(Hitpoint) و ۳۸۴ قدرت تخریب در ثانیه(DPS) هیچ کارت دیگری همچین قدرتی را ندارد. این کارت به دلیل همین آمار سلامت و تخریب عالی خود هم در نقش دفاعی و هم نقش تهاجمی بسیار کاربردی می باشد.

۳-کارت هوگ رایدر(Hog Rider): بی شک هوگ رایدر بهترین کارت تهاجمی بازی کلش رویال می باشد. بسیار سریع، قدرتمند با قدرت تخریب بالا بوده و مستقیم به سراغ برجها می رود. این ویژگی خاص یک نیروی عالی برای تهاجم به برجهای حریفتان می باشد.

۴-گوبلین نیزه دار(Spear Goblins): گوبلین نیزه دار از جمله کارت های ارزان قیمت و در عین حال مفید در کلش رویال هست. این کارت می تواند گزینه ی خوبی برای آغاز نبردتان باشد. سه گوبلین با نیزه های خود می توانند به خوبی در پشت یک نیروی با سلامت بالا همانند جاینت یا گالم به عنوان یک ضدهوایی خوب عمل کنند.

۵-آرچر(Archer): این کارت هم به خوبی همان کارت گوبلین نیزه دار می باشد اگرچه هزینه ی استقرار آن ۳الکیسر هست امّا به دنبال این تفاوت Hitpoint(میزان سلامت) بیشتری نسبت به گوبلین نیزه دار داشته و همچنین قدرت تخریب بیشتری هم دارد. گوبلین نیزه دار تنها با یک شلیک کارتهای  اررو(Arrow)، بیبی دراگون، ویزارد، زپ و خیلی از کارت ها نابود می شود امّا آرچر مقاومت بیشتری نشان می دهد.

۶-گوبلین(Goblins): این کارت هم یکی از بهترین کارت های معمولی کلش رویال چه از نظر هزینه ی اندک آن و چه از نظر کارایی می باشد. این کارت در لول های بالا بسیار کمک کننده  می باشد برای مثال ۳ گوبلین لول ۸ می توانند ۲۶۱ صدمه در ثانیه را به نیرو یا برج دشمن وارد کنند که خوب به نظر می رسد. معمولاً دیده می شود که بازیکنان هوشمند از گوبلین و گوبلین نیزه دار به صورت یکجا استفاده می کنند.

۷-ویزارد(Wizard): ویزارد به دلیل مقاومت خوبی که در مقابل صدمه داشته کارت بسیار مفیدی می باشد. همچنین به دلیل سبک حمله از راه دور آن این فاصله فرصت خوبی برای ویزارد می باشد تا نیروها را قبل از رسیدن به آن از پای در آورد. اگرچه کارتهای دیگری همچون ویچ و بیبی دراگون سبک حمله ی اسپلشی شبیه به ویزارد دارند امّا مقاومت(Hitpoint) کمتری نسبت به ویزارد دارا هستند.

۸-فایربال(Fireball): از عالی ترین کارت های بازی کلش رویال که طرفداران زیادی هم دارد همین کارت فایربال می باشد. بسیاری از پلیرها از این کارت برای آسیب رساندن به برج های حریف بهره می برند. علی رغم این عقیده این کارت در کارهای دفاعی هم عالی عمل می کند و می تواند کارت نگه دارنده ی خوبی در مقابل حملات دشمن باشد. برای مثال استفاده از این کارت برای متوقف کردن کارت هایی که به صورت دسته ای حمله ور می شوند مانند ۴بربر قوی هیکل بسیار موثر عمل می کند. امّا از آنجایی که نشانه گیری نیروهای محرک و سریعی  مانند بربرها در حال حرکت سخت می باشد بهتر است ابتدا با کارت کم هزنیه ای آنها را متوقت کرده و تا آنها برای یک یا دو ثانیه متوقف شدند سریعاً فایربال را بر روی آنها بیندازید تا به نتیجه ی مطلوب دست پیدا کنید.

۹-مینیون هورد(Minion Horde): همانند کارت های بربر کارت مینیون هورد هم این ویژگی را دارد که هم در کارهای دفاعی و هم در کارهای تهاجمی موثر واقع شود. این کارت به خاطر همین ویژگی بسیار پرکاربرد بوده و خیلی ها در نبردهایشان از آن بهره مند می شوند. البته مینیون هورد در دفاع از برجها واقعاً عالی عمل می کند، از نقطه ضعف این کارت آنکه به یک شلیک درست کارت اررو تمام آنها نابود می شوند امّا این ضعف آنقدرها هم به چشم نمی آید چرا که سرعت تخریب مینیون هورد بالا بوده و حتی در مدت کم صدمه ی زیادی را وارد می کنند.

۱۰-تسلا(Tesla):  تسلا یکی از قدرتمندترین کارت های دفاعی می باشد و تنها ۴الکسیر هزینه ی آن هست. علاوه بر این هزینه نسبتاً خوب از دیگر ویژگی های خاص کردن این کارت آن هست که به خاطر ناپدید شدن در زیر زمین پس از شلیک از حمله ی و آسیب اسپل های حریف در امان هست و حداکثر استفاده را برای شما خواهد داشت.

 

همانطور که در ابتدا ذکر نمودیم اینها نظر ASH معروف ترین کلشر دنیا در مورد کارت های کلش رویال بوده و ۱۰ کارت منتخب وی در بین کارتهای معمولی(common cards)که در بازی های خود از آنها استفاده ی متعدد کرده و معتقد است که ارزش ارتقا یافتن را دارند این کارت ها بودند. در تایپیک های آینده ۵ اپیک کارت برتر و ۵ تا از بدترین کارتهای کلش رویال از نظر این شخصیت معروف کلشی که تازگی ها بیشتر از کلش اف کلنز به کلش رویال علاقمند شده می پردازیم.

آخرین آپدیت،ترفندها و اخبار کلش رویال را از کانال کلش رویال۹۸ دنبال کنید.

کارت های کلش رویال

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

3 دیدگاه در “۱۰ کارت برتر از کارت های معمولی(common cards) و Rareکارت های کلش رویال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *