۵کارت برتر از بین کارت های معمولی کلش رویال

 ۵کارت برتر از بین کارت های معمولی کلش رویال

balancio

اسپل زَپ:

از نظر بسیاری از پلیرهایی که از اسپل زپ استفاده می کنند این کارت به قدری خوب و مفید هست که می تواند جزو کارت های لجندری تلقی شود. اسپل زپ حتی نیروهای هوایی همانند مینیون را هم تحت تاثیر قرار می دهد و علاوه به صدمه ای که وارد می کند آن وقفه ی یک ثانیه ای که ایجاد می کند در بسیاری از اوقات تاثیر زیادی بر نتیجه ی نبرد تن به تن نیروها در آن لحظه دارد.

بربریان:

این کارت از جمله کارت های معمولیست که از آرنای ۳ قابل دستیابی می باشد. از همان ابتدای استفاده از بربرها متوجه قدرت گروهی فوق العاده و مفید بودن این کارت می شوید. بربرها را می توان بهترین کارت دفاعی در بازی به جز برای نیروهای هوایی معرفی نمود. بربرهای برای دفاع در مقابل تعداد زیادی از کار تها نظیر اسپارکی، پکا، سه تفنگدار، گالم، رویال جاینت، پرنس، هوگ راید، جاینت اسکلت و بسیاری از دیگر کارت های موجود در بازی فوق العاده عالی عمل می کنند و به جرات از جمله کارت هایی هستند که واقعاً ارزش آپگرید کردن را دارند.

رویال جاینت:

رویال جاینت یکی از بهترین کارت های هجومی در بازیست منتها برای آنکه رویال جاینت اثر مفید خود را بگذارد لازم هست تا به لول های نسبتا بالایی اپگرید شده باشد تا از آن پس از فاصله ای دور برج های دشمن را به راحتی هدف حملات خود قرار دهد. اگر از استفاده کنندگان رویال جاینت هستید مطمئن باشید این کارت حتماً ارزش آپگرید شدن را دارد.

روح آتشین:

کارت فایر اسپریت از جمله کارت های واقعاً مفیدیست که از آرنای ۵ قابل دستیابیست. این روح های کوچک آتشین با فدا کردن جان خود مقدار زیادی از جان دشمن را کم می کنند و یکی از بهترین کارت ها برای مقابله با بربر و مینیون ها هست. نوع حمله ی اسپلشی این کارت سبب می شود واقعاً قدرتی بیش از کارتی با هزینه ۲واحد الکسیر داشته باشد. اگر مثالی برای مقایسه می خواهید تا ثابت شود که روح آتشین کارت خوبیست کافیست به این فکر کنید که کارت ویزارد هم همانند روح آتشین حمله ی اسپلشی داشته و مینیون ها را به خوبی هدف قرار می دهد امّا فراموش نکنید ویزارد به ۵واحد الکسیر نیاز دارد، امّا روح آتشی همین کار را برایتان با ۲ واحد الکسیر انجام می دهد.

مینیون:

مینیون های موجوداتی سریع و با قدرت تخریب بسیار زیاد امّا به مقاومت بسیار اندک هستند به طوری که برای مثال با یک شلیک اررو و یا فایراسپریت از بین می روند. از این رو بسیاری از پلیرها برای آنکه هم از قدرت و سرعت مینیون بهره مند شده و هم الکیسیر زیادی را مصرف نکنند ترجیح می دهند به جای منینون هورد که ۵واحد الکسیر هزینه دارد از مینیون ۳واحد الکسیری استفاده کنند که قدرتی بیش از یک کارت ۳ واحد الکسیر از خود به نمایش می گذارد.

روح یخی: روح یخی کارت با ارزشیست که تنها به یک واحد الکسیر جهت استقرار نیاز دارد. این کارت با فریز کردن نیروهای دشمن وقفه ای ۲ ثانیه ای ایجاد می کند و این وقفه یک ثانیه از وقفه ای که اسپل زپ ایجاد می کند نیز بیشتر است و این ارزشمند بودن این کارت ارزان قیمت را نشان می دهد.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

2 دیدگاه در “۵کارت برتر از بین کارت های معمولی کلش رویال

  • شما در یکی از مطالب خود{http://clashroyale98.ir/worst-cards-clash-royale/}گفته اید که کارت رویال جیانت یکی از بدترین کارت ها می باشد ولی در این مطلب نظرتان تغییر کرده است و به کسانی که از ان استفاده می کنند تبریک گفته اید ایااین کار شما درست است و… لطفا پاسخ گو باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *