پاسخ به سوالات متداول پیرامون نبرد در کلش رویال

پاسخ به سوالات متداول پیرامون نبرد در کلش رویال

 نبرد در کلش رویال

در ۱۲ اردیبهشت ۹۵ آپدیت شد.

۱- عرشه نبرد یا Battle Deck چیست؟

پاسخ: عرشه نبرد کلش رویال در واقع گلچینی از کارت هایی می باشد که تا به اینجای کار موفق به دستیابی آن شده اید و تعداد آن محدود به ۸کارت می باشد. چگونگی انتخاب این کارت ها با شماست و ترکیب این کارت ها بسیار مهم هست چرا که در نبرد تنها همین ۸ کارت با شما خواهند بود.

تعادل در انتخاب کارت ها هم از نظر حفظ قدرت و مقدار الکسیر لازم برای این کارت ها مهم ترین نکته در ساخت عرشه ی نبرد هست.

 

۲- آرنا(Arena) چیست؟

پاسخ: منظور از آرنا همان زمین های نبردی می باشد که شما و حریفتان در آن به جنگ می پردازید. در حال حاضر یک کمپ آموزشی و ۸ آرنا در بازی وجود دارند که نام آنها به ترتیب در زیر آورده شده است:

۱- آرنای ۱ (Goblin Stadium)

۲- آرنای ۲ (Bone Pit)

۳- آرنای ۳ (Barbarian Bowl)

۴- آرنای ۴ (P.E.K.K.A.’s Playhouse)

۵- آرنای ۵ (Spell Vally)

۶- آرنای ۶ (Builder’s Workshop)

۷- آرنای ۷ (Royale Arena)

۸- آرنای ۸ (Legendary Arena)

 

۳- تعداد کاپ هایی که پس از هر نبرد دریافت می کنیم بر چه اساس محاسبه می شوند؟

پاسخ: مقدار کاپی پس از هر نبرد به دست می آورید یا از دست می دهید بر اساس تفاوت بین شما و حریف شما می باشد. اگر موفق به شکست کسی شوید که کاپ بیشتری نسبت به شما دارد، کاپ بیشتری را به عنوان پاداش دریافت خواهید کرد و به دنبال آن اگر تعداد کاپ های کسی در مقابلتان قرار گرفته کمتر از شما بوده و شما آن نبرد را از دست بدهید تعداد کاپ های بیشتری را از دست خواهید داد.

 

۴- من در مجموعه کارت های خود کارتی دارم که در هنگام نبرد نمایش داده نمی شود، چرا؟

پاسخ: باید توجه داشته باشید که تنها کارت هایی را که در عرشه ی نبرد خود داشته باشید می توانید از آن در طول نبرد استفاده کنید. در طول نبرد هم هر لحظه ۴ کارت از ۸ کارت در دسترس هستند و به صورت رندوم این ۸ کارت در نبرد بین این ۴ کارت در دسترس قرار میگیرند.

 

۵- چگونه می توانیم به آرنای بعدی صعود کنیم؟

پاسخ: تنها راه برای رفتن به آرنای بالاتر به دست آوردن کاپ بیشتر می باشد تا به آن مقدار لازم برای ورود به آرنای جدید برسید. کاپ ها هم تنها از طریق پیروزی در نبرد به دست می آیند.

 

۶- Sudden Death به چه معناست؟

پاسخ: این عبارت برای آن یک دقیقه ی اضافی می باشد که در صورت مساوی ماندن حریفان در نبرد اختصاص می یابد و در این تایم بلافاصله پس از آن که هر یک از دوطرف موفق به نابودی یکی از برج ها شود قبل از پایان تایم بازی ناگهان به پایان می رسد.

۷- منظور از سرعت تخریب چیست؟

پاسخ: منظور از سرعت تخریب در واقع سرعت حمله ی نیروها و یا برج ها می باشد.

 

۸- چگونه پس از رها کردن نیروها در نبرد آن ها را کنترل کنیم؟

پاسخ: برای هر یک از کارت های کلش رویال بسته نوع استفاده شما استراتژی هایی تعریف شده که نیروها به صورت خودکار با توجه شرایط آن رفتار را از خود نشان میدهند و به طور قطع امکان هدایت نیروها پس از رهاسازی آن ها در نبرد ابداً امکان ندارد.

 

۹- سیستم پیدا کردن حریف برای نبرد چگونه عمل می کند؟

پاسخ: وقتی شما بر روی دکمه ی نبرد(Battle) می فشارید از بین کسانی که آنلاین هستند و همانند شما به دنبال رقیب می گردند بر اساس تعداد کاپ ها این افراد مقابل هم قرار داده می شوند. دقت کنید که در یافتن رقیب برای نبرد سیستم لول کارت های دو طرف را مد نظر قرار نمی دهد.

 

۱۰- آیا می توانم با دوستانم نبرد داشته باشم؟

پاسخ: بله، در کلش رویال این امکان فراهم شده تا بتوانید با افراد هم کلن خود وارد نبرد شوید و یکدیگر را محک بزنید، این امکان در کلن با گزینه Friendly Battles مشخص شده است. پیروزی یا شکست در این نبرد تغییری در تعداد کاپ ها شما ایجاد نمی کند.

 

نبرد در کلش رویال

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

6 دیدگاه در “پاسخ به سوالات متداول پیرامون نبرد در کلش رویال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *