بهترین عرشه نبرد کارت بولر کلش رویال

بهترین عرشه نبرد کارت بولر کلش رویال

bowler-deck

امروز قصد داریم تا دک کارت بولر را برای شما رونمایی کنیم که برای آرنای۸ و آرنای۹ مناسب است. این دک توسط شخصیت معروف کلشی دنیا یعنی ASH به اشتراک گذاشته شده است.

اگر از دوستانی هستید که کارت بولر را پیدا کردید حتماً به دنبال یک دک خوب برای استفاده از این کارت هستید و ما هم از این رو تصمیم گرفتیم تا در این تایپیک به معرفی یک دک بولری بپردازیم.

بولر از جمله کارت هایی با نوع حمله ی اسپلشی می باشد که آسیب نسبتاً خوبی را به نیروهای حریف وارد می کند و البته فقط اهداف زمینی را هدف قرار می دهد و از این رو نیاز به نیروی ساپورت دارد و یکی از بهترین نیروهای خط شکن جاینت هست.

بولر و جاینت تشکیل یه گروه واقعاً قوی را می دهند و مجموع هیتپوینت این دو نیرو میانگین به ۵۰۰۰HP می رسد که عدد بزرگیست و هر نیرویی به راحتی قادر به شکست و نابودیشان نیست. خود کارت بولر هم نیروهای دفاعی معمول مانند بربریان و گابلین را به راحتی از بین می برد. امّا نقطه ضعف این گروه قدرمتند نیروهای هوایی همانند مینیون هورد هستند که برای آن هم چاره ای اندیشیده شده و آن نیز معمولاً استفاده از اررو برای مقابله با مینیون ها می باشد. پس کارت اررو در دک وجود خواهد داشت. اگرچه کارت هایی همانند زپ و فایربال هم می توانند مورد استفاده قرار گیرند امّا نکته این است که زپ به تنهایی قادر به نابودی یکباره مینیون های لول بالا نیست و از طرف دیگه استفاده از فایربال هزینه الکسیر بیشتری نیاز دارد و منطقی ترین راه استفاده از اررو برای مقابله با مینیون هاست.

از دیگر کارت هایی که در این دک به چشم میخورد کارت فایراسپریت یا همان روح آتشین هست. این کارت برخلاف اندازه ی کوچکی که دارد مقدار آسیب واقعاً زیادی را نیروهای حریف وارد می کند و یکی از بهترین گزینه ها برای نابودی سریعتر و آسان تر نیروهای دفاعی حریف است.

علت حضور کارت ماسکیتر هم در این دک به خاطر دامنه حمله نسبتاً خوب ماسکیتر بوه و می تواند پشتیبانی خوبی برای جاینت و بولری که پیش رو هستند باشد.

از آنجایی که دک در مقابل حملات هوایی ضعف دارد برای دفاع بهتر در مقابل حملات دفاعی توصیه می شود تا یک از کارت های اینفرنو و یا تسلا را در این دک داشته باشید که التبه تسلا به دلیل نیاز به مقدار الکسیر کمتر به صرفه تر می باشد.

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *