دک پیشنهادی آرنای۶ – مینی پکا و سَم

دک پیشنهادی آرنای۶ – مینی پکا و سَم

دک پیشنهادی آرنای6 - مینی پکا و سَم

اخیراً دک جدیدی توسط تعداد زیادی از پلیرها در آرنای۶ و آرناهای بالاتر حتی در لجندری آرنا مورد استفاده قرار می گیرد و موفقیت چشمگیری روبرو بوده است. این دک متشکل از کارت های اسپل سَم، مینی پکا، تفنگدار، اسکلت، گوبلین، اسپل فایربال، اسپل زَپ و در نهایت کَنون می باشد که همه ی این کارت ها با رسیدن به آرنای۶ قابل دستیابی از صندوق های بازی می باشند.

دک پیشنهادی آرنای6 کلش رویال

این دک با نام دک مینی پکا و سَم معروف می باشد که مینی پکا در این دک به عنوان نیروی صدمه زننده ی اصلی شناخته می شود و برای مقابله با نیروهایی همچون هوگ راید و رویال جاینت که توسط بسیاری از پلیرها مورد استفاده قرار می گیرند بسیار مناسب عمل می کند.

استراتژی استفاده از این دک:

برای شروع نبرد بهتر است که ماسکیتر را در پشت برج پادشاهی رها کنیم، این کارت به ما این فرصت را می دهد تا نقشه ی حمله ی خود را با الکسیر کامل آغاز کنیم چرا که تا رسیدن ماسکیتر به وسط های زمین خودی الکسیر پر می شود. گوبلین نیزه دار هم گزینه ی خوبی برای آغاز بازی می باشد چرا که هم الکسیر کمی می خواهد و هم استراتژی آغازین حریف برایمان مشخص می شود.

شروع نبرد با کارت های مینی پکا + گوبلین نیزه دار و انداختن اسپل زپ بر روی نیروهای حریف هم استراتژی شروع نبرد است که البته به دلیل عدم شناخت کافی از نوع کارت های حریف این کار با ریسک بالایی همراه می باشد.

حمله:

حمله با مینی پکا آغاز شده و ماسکیتر به عنون نیروی پشتیبان در پشت سر آن رها می شود و البته گوبلین نیزه دار هم می تواند به عنوان پشتیبان مورد استفاده قرار گیرد. حال اگر حریف شما برای مقابله از بربرها استفاده کرد شما می بایست جواب این ضد حمله را با اسپل زپ و  اسپل سم بدهید. اسپل سم ابتدا از جان آنها کاسته و یک اسپل زپ می تواند کار را تمام کند.

اگر چنانچه از نیروهای ضعیف تری برای مقابله با حمله ی شما استفاده شود آن دیگر به شانس شماست که می تواند الکسیر بیشتری را صرفه جویی کرده و ارسال نیروهای مجدد به کار بگیرید.

 

دفاع:

برای ایستادگی مقابل هوگ رایدر و رویال جاینت به راحتی به توسط کارت های کنون و مینی پکا نابود می شوند. همچنین این دوکارت برای مقابله با نیروهای مشابه هم مفید عمل می کنند.

برای مقابله با حمله ی بربرها به کارگیری اسپل سم + اسپل فایربال بلافاصله باعث نابودیشان خواهد شد. در هر صورت بکارگیری اسپل سم و اسپل فایربال یکی از بهترین استراتژی های برای خفه کردن هر استراتژی حمله ای می باشد.

برای مقابله با نیرویی همانند ماینر هم کارت های اسکلت و مینی پکا فوق العاده عمل می کنند.

 

این ترکیب از کارت ها یکی از ترکیب های خوب و کم هزینه ای می باشد که با چندبار به کارگیری آن نبردهایتان به ترکیب های جالب تر و عالی تری برای حمله و دفاع دست پیدا خواهید کرد و استفاده از این دک حتی در آرناهای ۶،آرنا۷ و آرنای۸ هم نتایج عالی برای پلیرها در بر داشته است.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *