پیشنمایش اول آپدیت اکتبر کلش رویال(ماموریت + پاداش روزانه)

آپدیت ماه اکتبر کلش رویال که پس از مدتها نبود آپدیت برای این بازی قرار است منتشر شود موارد جذاب و هیجان انگیز زیادی را برای کلش رویال به همراه می آورد. از ساعاتی قبل سایت رسمی کلش رویال شروع به انتشار پیشنمایش های این آپدیت کلش رویال نموده است که آنها را به طور مرتب ترجمه نموده و در سایت قرار میدهیم تا در جریان جزئیات این آپدیت قرار بگیرید.

پیشنمایش اول آپدیت جدید کلش رویال:

اپدیت جدید کلش رویال

 

ماموریت:

با توجه به اولین پیشنمایش منتشر شده از سوی سوپرسل بخش جدیدی با نام “ماموریت” به بازی اضافه شده است که جای بخش “دستاوردها” را خواهد گرفت و به شما این امکان را می دهد تا با انجام ماموریتهای روزانه و هفتگی که بازی به شما پیشنهاد می دهد جوایز مختلفی دریافت کنید.

همچنین علاوه بر این پاداشها، با انجام هر ماموریت امتیازی دریافت خواهید کرد و با رسیدن این امتیاز به مقدار مشخصی به شما صندوق های باارزشی داده می شود. این صندوقها حتی ممکن است سوپرمجیکال چست و یا لجندری چست باشند. برای دریافت سوپرمجیکال چست نیاز به کسب ۵۰۰ امتیاز می باشد و سقف کسب امتیاز در هر روز حداکثر ۲۰ امتیاز میباشد.

ماموریتها به طور هفتگی تغییر میکند و اگر ماموریتی را در کمتر از یک هفته مثلا در ۲۴ ساعت تمام کنید باید ۲۴ ساعت صبر کنید تا ماموریت جدید ایجاد بشود. همچنین در صورتی که مامورتی برای شما سخت بود می توانید آن را عوض کنید. تنها یکبار قادر به تغییر ماموریت خواهید بود.

 

پاداش های روزانه جایگزین صندوق های رایگان:

اپدیت جدید کلش رویال

همچنین علاوه بر تغییرات ذکر شده، بخش جدیدی با نام پاداش روزانه به بازی اضافه خواهد شد که جایگزین بخش صندوقهای رایگان فعلی می شود. با اضافه شدن این بخش مقدار پاداش هایی که از این بخش می توان بدست آورد از صندوق های رایگان بیشتر می باشد.

اپدیت کلش رویال

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *