پیشنمایش دوم آپدیت اکتبر کلش رویال(گیم مود TouchDown)

در مطلب قبلی پیشنمایش اول آپدیت اکتبر کلش رویال را به طور کامل قابل بررسی قرار دادیم. امروز پیشنمایش دوم آپدیت جدید کلش رویال توسط سوپرسل منتشر شده است که بررسی جزئیات آن می پردازیم.

گیم مود جدید TouchDown:

جزئیات آپدیت جدید کلش رویال

تاچ دان مود جدیدی است که بازی اضافه خواهد شد و حالتی همانند فوتبال آمریکایی دارد و همچنین در انتخاب نیرو برای بازی در این مود محدودیت هایی نیز وجود دارد. پس از اطلاع از جزئیات دقیق این مود در کانال آن را قرار خواهیم داد.

 

چت با همبازی نبردهای ۲ به ۲:

 

 

در آپدیت جدید پس از اتمام هر نبرد ۲به۲ امکان چت با کسی که با او در یک تیم بوده اید فراهم است و می توانید با یکدیگر صحبت داشته باشید. همچنین این امکان فراهم است که در صورت رضایت از عملکردی یکدیگر با زدن دکمه Rematch مجددا با صورت یک تیم وارد نبرد دونفره ی جدیدی شوید.

جزئیات اپدیت جدید کلش رویال

 

و هیجان انگیزتر از این امکان دیگری می باشد که فراهم شده است و آن امکان چت با کسی است که با او نبرد داشته اید. یعنی پس از اتمام نبرد می توانید با حریف خودتان وارد چت خصوصی شوید.

 

رویداد گلدن راش:

اپدیت اکتبر کلش رویال

با فعال شدن رویداد گلدن راش تاورها به رنگ طلایی در خواهند آمد و با زدن هر یک از تاورها مقدار معینی سکه دریافت خواهید کرد.

این مقدار عبارتند از :

  • تاور اول ۱۰۰
  • تاور دوم۲۰۰
  • کینگس تاور ۳۰۰ گلد

 

 

رویداد آینه (Mirror Challenge):

معرفی تغییرات اپدیت کلش رویال

قسمت رویدادهای بازی دچار تغییرات زیادی خواهد شد و چندین چالش بسیار هیجان انگیز به آن اضافه خواهد شد.

در چالش آینه برای نبردهای ۲به۲ هر دو تیم دارای کارت های یکسانی خواهند بود و هر دکی شامل یک کارت آینه می باشد. از آنجایی که کارتهای دو طرف در این چالش کاملا یکسان خواهند بود چیزی که برنده را مشخص خواهد کرد نحوه ی استفاده از این کارت ها خواهد بود.

 

چالش جدید Casual و Multi Stage:

در این حالت شرایط نبرد به گونه ای می باشد که چالش راحت تری برای بازیکن فراهم خواهد شد و البته جوایز مختصرتری دریافت خواهد نمود نکته قابل اشاره آن هست که بازیکن با شکست در نبرد از چالش حذف نخواهد شد ولی با محدودیت های زمانی مواجه خواهد بود.

لازم به ذکر می باشد که این چالش در مود جدید TouchDown میباشد و نبرد به صورت ۲ به ۲ خواهد بود.

چالش جدید Multi Stage:

در این حالت بازیکن با رتبه بندی و استیج های مختلف به چالش ادامه خواهد داد و با پیروزی و کسب رتبه خاص به رده های بالاتر صعود خواهد کرد تا به مرور وارد محدوده ی حرفه ای ها و با جوایز خاص بشود. این چالش در دو مود TouchDown یعنی نبرد ۲به۲ و هم نبرد معمولی ۱به۱ نیز می باشد.

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *