جزئیات آپدیت بعدی کلش رویال از زبان سوپرسل

جزئیات آپدیت بعدی کلش رویال از زبان سوپرسل

تغییرات جدید کلش رویال

پس از آن که در این تایپیک به شایعات در مورد تغییرات در آپدیت بعدی کلش رویال که در اوایل ماه آینده ی میلادی منتشر می شود پرداختیم، این بار سایت رسمی بازی کلش رویال(سازندگان بازی) به تشریح جزئیات آپدیت بعدی کلش رویال پرداختند. در این تایپیک این بار به واقعیات از زبان سوپرسلی ها و نه شایعات پخش شده می پردازیم.

اول از همه آنچه جلب توجه می کند تیتر خبری است که در مورد این تغییرات درج شده که consistency at the top که معنای لغوی آن(ثبات در بالادستی ها) می باشد.

شرح تغییرات در آپدیت بعدی کلش رویال:

کاهش ماکسیمم لول Legandary Cap از ۶ به ۵

افزایش ماکسیمم لول کارت های رایج از ۱۲ به ۱۳

افزایش ماکسیمم لول کارت های کمیاب از ۱۰ به ۱۱

حداکثر سطح کارت‌های حماسی: ۸ (اکنون نیز هشت است و تغییری نخواهد کرد)

حداکثر سطح برج پادشاه: ۱۳ (پیش از این ۱۲ بود)

سوپرسل هدف این تغییرات را زیباتر و جذاب تر نمودن گیم پلی بازی در لول های بالا به خصوص عنوان کرده و هم چنین از تغییراتی دیگری هم نام برده شده که در ادامه به آن می پردازیم.

۱- کاهش تعداد کارت مورد نیاز برای ارتقاء کارت های Epic که ۳۰۰ کارت هست به ۲۰۰ کارت کاهش می یابد. سوال مهمی این جا در ذهن بسیاری خطور می کند که با توجه به این تغییر و همچنین کاهش حداکثر لول کارت های لجندری به ۵، تکلیف افرادی که پیش از این آپدیت کارت های  اپیک خود را به لول ۶ و یا کارت های لجندری خود را به ۸ ارتقا داده اند چه می شود؟!

سوپرسل پیشاپیش به این ابهام پاسخ روشنی داده و عنوان کرده است مقداری جم به عنوان جبران خسارت و به نوعی دلداری به این افراد داده خواهد شد.

۲- از این پس برای افرادی که به آرنای۸ (Legendary Arena) راه یابند کارت های افسانه ای یا همان لجندری کارت ها هر چند مدت یکبار در شاپ بازی قرار گرفته و قابل خرید می باشند. این تغییر پلیرها را به ارتقا کارت های لجندری امیدوارتر از گذشته خواهد نمود.

۳- همانطور که میداینم هزینه ی خرید یک کارت از شاپ بازی در صورت خرید همان کارت به صورت تکراری در همان لحظه به صورت نمایی افزایش می یابد. مثلاً اعدادی که در صورت داشتن تجربه ی خرید از شاپ بازی را داشته باشید برایتان آشنا می باشد رشد هزینه به این صورت هست (۴۰، ۵۶، ۷۸، ۱۰۹) در آپدیت بعدی این ارقام رشد کمتری داشته و با شیب کمتری افزایش می یابند که این تغییر برای پلیرها بسیار کمک کننده خواهد بود.

 

♦♦♦♦

برای حمایت از ما جهت ادامه ی این مسیر و همراهی شما در این بازی تنها کافیست بر روی حداقل یکی از بنرهای تبلیغاتی موجود در سایت کلیک نمایید.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

6 دیدگاه در “جزئیات آپدیت بعدی کلش رویال از زبان سوپرسل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *