ترفندهای مقابله در برابر پرنس

ترفندهای مقابله در برابر پرنس

ترفندهای مقابله در برابر پرنس کلش رویال

کارت پرنس کلش رویال از جمله کارت های قوی و همچنین محبوب در کلش رویال است که معمولاً پلیرها در همان آرناهای ابتدایی بازی به آن دست پیدا می کنند. پرنس در حالت حمله ی شارژ به هدفش دوبرابر صدمه وارد می کند و آنچنان قوی هست که در صورتی که دفاع درستی از برج های در مقابل آن صورت نگیرد یک تنه قادر به از پای در آوردن برج شما می باشد.

ترفندهای دفاعی کلش رویال

یکی از راه های مقابله ی رایج در مقابل پرنس ریختن اسکلت آرمی به دور آن است که این در صورتی جوابگو خواهد بود که حریف اسپل خاصی همانند اررو را برای نابودی اسکلت ها آماده نکرده باشد. شاید بهتر باشد از بربرها برای محاصره و نابودی پرنس استفاده شود که جان بیشتری داشته و به راحتی نابودی نمی شوند.

از دیگر ترفندهای دفاع از برج ها در مقابل پرنس به کارگیری ویزارد می باشد که قدرت تخریب بالایی دارد امّا به دلیل Hitpoint پایین ویزارد در مقابل پرنس  شانس زیادی برای وارد نمودن صدمه به پرنس ندارد، پس بهتر آن است که ویزارد به عنوان نیروی پشتیبان از پشت نیروی دیگری که ابتدا در مقابل پرنس قرار گرفته به نابودی پرنس بپردازد.

همچنین استفاده از اسپل فایربال برای ضعیف نمودن پرنس جهت نابودی سریعتر آن توسط برج ها از دیگر راه های مقابله با پرنس می باشد.

اگر هیچ یک از کارت های بالا را برای مقابله با پرنس در دک خود ندارید پیشنهاد دیگری برایتان داریم. پرنس یک نیروی زمینی بوده و در مقابل نیروهای هوایی کاملاً ضعف دارد. پس برای مقابله با حمله ی شارژ پرنس می توانید از گوبلین ارزان قیمت استفاده کنید و پس از آن بلافاصله از نیروی هوایی همانند مینیون هورد برای از پای در آوردن پرنس استفاده کنید.

استفاده از والکری و یا کارت شوالیه ی کلش رویال هم که Hitpoint نسبتاً خوبی دارند برای مقابله با پرنس و دفاع از برج ها می تواند ترفند مناسبی باشد.

امّا نکته ی مهمی که در مقابله با پرنس باید به آن توجه نمایید آن هست که به هیچ عنوان اجازه ندهید پرنس در حال حمله ی شارژ به تاور شما برسد و بلافاصله نیرویی را سد راه مسیرش از رسیدن به تاور خود کنید چرا در میزان صدمه ی پرنس در این حالت بسیار چشمگیر است.

بدون شک استراتژی های دیگری هم برای مقابله با پرنس وجود دارد و ما تنها تعدادی از آن ها را در این تایپیک جای داده ایم. استراتژی های خود را برای مقابله با پرنس در کامنت همین تایپیک با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

♦♦♦♦

برای حمایت از ما جهت ادامه ی این مسیر و همراهی شما در این بازی تنها کافیست بر روی حداقل یکی از بنرهای تبلیغاتی موجود در سایت کلیک نمایید.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

یک دیدگاه در “ترفندهای مقابله در برابر پرنس

  • سازه های قدرتمندی مثل Bomb tower یا tesela (درسطح های بالا) تا حدودی از اینجور حمله ها جلوگیری میکنن من خودم معمولا با سازه اینجور کارت هارو دفع میکنم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *