اشتراک گذاری عرشه ی نبرد کلش رویال

از آنجایی که بسیاری از همراهان کلش رویال۹۸ به شکل های مختلفی از ما درخواست کمک برای ارائه ی دک های مناسب برای آرناها مختلف را نموده اند و بدون شک ارائه ی یک آرنا کار آسانی نبوده و به راحتی نمی توان در مورد قدرت کارت های یک دک اظهار نظر نمود برای رفع این مشکل و راحتی شما عزیزان بخش جدیدی را به سایت اضافه نمودیم و آن نیز چیزی نیست جز امکان اشتراک گذاری دک های بازیکنان کلش رویال با یکدیگر. خب فایده ی این بخش این هست که شما می توانید از دک هایی که دیگران در نبردهای خود از آن استفاده کرده و به نتایج خوبی رسیدند و آن را به اشتراک گذاشتند استفاده کنید.

آنچه که در زیر برای شما قرار داده ایم در واقع یک سایت خارجی و تحت نظارت مستقیم تیم سازنده ی بازی کلش رویال می باشد و تمام بازیکنان کلش رویال از سراسر دنیا دک های خود را به همراه اطلاعات دیگر مربوط به آن همانند اینکه این دک برای چه آرنایی مناسب است و همچنین توضیحی در مورد چگونگی استفاده از کارت ها و … با دیگر بازیکنان به اشتراک می گذارند. در قسمتی از آن شما می توانید بهترین دک هایی که به اشتراک گذاشته شده اند مشاهده کنید و از این پس برای انتخاب کارت ها برای حضور در نبرد دیگر شما تنها نیستید و حق انتخاب های زیادی را با توجه لول و آرنای خود خواهید داشت تا بهترین عرشه نبرد را برای خود بسازید.

شما هم اگر به یک دک مناسب دست یافته اید کافی است طبق ویدئوی آموزشی که در ادامه برای شما قرار داده ایم کارت هایی که در دک خود دارید را انتخاب و باقی اطلاعات را نیز با نام خود برای دیگر کلش رویال بازان نه ایران بلکه سراسر دنیا به اشتراک گذارید.

ویدئوی آموزش به اشتراک گذاری عرشه ی نبرد کلش رویال در بخش جدید اضافه شده به وبسایت: