ترفندهای مدیریت الکسیر در نبرد کلش رویال

ترفندهای مدیریت الکسیر در نبرد کلش رویال

ترفندهای مدیریت الکسیر در نبرد کلش رویال

همانطور که بارها در تایپیک های مختلف اشاره نمودیم و خودتان هم بدون شک متوجه این نکته شده اید که داشتن الکسیر لازم برای فرستادن نیروها در میدان نبرد یکی از مهم ترین موارد در بازی کلش رویال جدای از کارت هایی که در اختیار دارید می باشد. در راهنمای ساختن دک نبرد هم ذکر کردیم یکی از مواردی که در انتخاب کارت ها برای استفاده از آن ها در نبرد باید به آن دقت کنید متوسط الکسیر لازم جهت ارسال نیروهاست. در این تایپیک قصد داریم ترفندهایی را به شما پیشنهاد کنیم که تا حد امکان با کمبود الکسیر در نبردهایتان مواجه نشوید.

۱- عدم استفاده از کارت های با هزینه الکسیر بالا بلافاصله پشت هم:

سعی کنید در ارسال کارت هایتان برای نبرد همیشه تعادل را رعایت نمایید و از انتخاب کارت های با هزینه الکسیر بالا پشت یکدیگر خودداری کنید چرا که در این صورت تمام الکسیر خود را از دست داده اید و چنانچه حریف شما از نیروی با سرعت بالایی همانند شاهزاده استفاده نماید بدون شک تا فراهم شدن الکسیر لازم برای شما حداقل یکی از برج هایتان را از دست خواهید داد. پس همیشه سعی کنید که در ارسال نیروها عجله نکرده و کارت های با الکسیر بالا را پشت هم ارسال نکنید.

 

۲- عدم ارسال نیرو برای نابودی نیروهای ضعیف دشمن

حتماً متوجه شده اید که برخی نیروها همانند اسکلت های تنها و یا آرچرهای لول پایین آنقدری قوی نیستند که به تنهایی آسیب جدی به برج های شما وارد نمایند و از سوی دیگر همان برج های شما به تنهایی قادر به نابودی این نیروها خواهند بود. در این مواقع لازم هست که این مسئله را مد نظر داشته و از ارسال بیهوده ی کارتهایتان برای از بین بردن این نیروها جداً پرهیز کنید و الکسیر خود را هدر ندهید.

 

۳- در ارسال کارت ها عجله نکنید

در هنگام آغاز بازی که هنوز نیرویی از سوی حریفتان روانه ی نبرد نشده بهتر است عجله نکنید و حداقل تا زمانی که الکسیر شما به حداکثر مقدار خود برسد صبر پیشه کنید.

 

۴- گاهی دفاع نکردن بهتر از دفاع کردن است!

شاید دیده اید که گاهی مقدار سلامتی برج شما به قدری پایین هست که با کوچکترین صدمه ای نابود می شود و هم چنین به دنبال آن از مجهز بودن حریف خود به نیروهای دوربرد مانند اسپل فایربال آگاه هستید. اگر زمان کمی از بازی گذشته و با چنین شرایطی مواجه شدید کار عاقلانه آن هست که از ارسال نیروهایی برای دفاع از این برج که به شدت آسیب دیده و خودداری کنید و از خیر آن بگذرید و به جای ارسال نیروی دفاعی جهت سد نمودن نیروهای حریف برای نابودی این برج و به هدر دادن الکسیر خود، تمرکز خود را به استفاده از نیروهای تهاجمی برای حمله ای قوی تر به سوی برج دشمن تدارک ببینید.

 

۵- استفاده ی به جا از کارت ها

لازم نیست که همیشه قوی ترین نیروی خود را در هر شرایطی برای دفاع از برج ها ارسال نمایید. مثلاً اگر می دانید که نیرویی با ارتش اسکلت ها قابل نابودیست لازم نیست که از اسپل پرهزینه ای برای نابودی آن استفاده نمایید چرا که در این صورت تنها الکسیر خود را هدر داده اید.

ترفندهای مدیریت الکسیر در نبرد کلش رویال

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *