آپدیت هیجان کلش رویال در راه است!

آپدیت هیجان کلش رویال در راه است!

آپدیت هیجان کلش رویال در راه است!

 

پس از مدت ها انتظار نداهایی از آپدیت جدید کلش رویال شنیده می شود که سرانجام تیم سوپرسل از خواب زمستانی بیدار شده و تصمیم گرفتند تا دستی بر نقص های بازی و ایجاد تغییرات جدید در بازی کلش رویال بزنند. اگرچه بسیاری از پلیرهای کلش رویال از بی عدالتی در بازی ناراضی بوده و بسیارند کسانی که معتقدند کلش رویال تبدیل به بازی ای شده تا فقط درآمد فروش جم برای سوپرسل به دنبال داشته باشد و کارت های لجندری با احتمال بسیار کمی به پلیرهایی که برای خرید سوپرمجیکال چست هزینه نمی کنند تعلق می گیرد امّا باز هم وقتی خبر آمدن آپدیت جدید شنیده می شود شور و هیجان خاصی پلیرها را در بر می گیرد.

جزئیاتی از این آپدیت جدید که احتمالاً در ماه سپتامبر خواهد آمد توسط برخی افراد نزدیک به سوپرسل به بیرون درز نموده است و شنیده ها حاکی از آن است که آپدیت بزرگ کلش رویال که در راه است آپدیت هیجان نام دارد و تغییرات بسیاری را در بسیاری از بخش های بازی شاهد خواهیم بود.

از جمله تغییرات که انتظار می رود در این آپدیت داشته باشیم می توان به موارد زیر اشاره نمود:

تغییر در بخش تورنمنت ها:

اگرچه بخش تورنمنت بازی با استقبال زیادی مواجه شده امّا سوپرسل ظاهراً فکری برای این استقبال خوب نکرده و بسیاری از پلیرها از دشواری یافتن تورنمنت خالی و عضویت در آن گله مند هستند. احتمالاً باید در آپدیت بعدی شاهد تغییراتی در بخش تورنمت کلش رویال جهت آسان سازی این مشکل باشیم.

تغییراتی در جوایز:

در بخش جوایز موجود در صندوق ها هم احتمال بسیار بالایی شاهد تغییراتی خواهیم بود.

 

افزایش احتمال دریافت لجندری کارت:

همانطور که در گذشته هم گفتیم یافتن لجندری کارت تبدیل به یکی از دغدغه های مهم بسیاری از پلیرها شده و بسیاری از نیافتن این نوع از کارت ها بسیار عصبانی هستند و از این رو سوپرسل برای پاسخ گویی به پلیرها مطمئناً احتمال دریافت کارت های لجندری را بالا خواهد برد.

 

اضافه شدن کارت های جدید:

در کنار تمام تغییرات بخش های موجود در بازی جذاب ترین بخش آپدیت های جدید اضافه شدن کارت های جدید به بازی می باشد و بدون شک بنا به عادت گذشته سوپرسل در این آپدیت هم شاهد اضافه شدن کارت های جدیدی به بازی خواهیم بود.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

4 دیدگاه در “آپدیت هیجان کلش رویال در راه است!

  • سلام.من در مورد این اپدیت اطلاعات زیادی دارم و مهمترین ان اضافه شدن کارت های جدید است که چند تایی از اون رو که بخاطر دارم بهتون میگم:۱-اسپل هیل که جزو کارت های لجندری هست ۲-دراگون دراگون جزو نیروهای اپیک قرار گرقته وتله هایی مثل:۱-جاینت بمب که برای از بین بردن بربر ها بسیار عالی میتونه باشه ۲-فنر این تله همچنین در کلش اف کلنز هم قرار داره ۳-بمب ۴-مین ردیاب هوایی که برای از بین بردن لاوا و بالون کمک زیادی میکنه مثل کلش اف کلنز ۵- بمب هوایی که برای از بین بردن مینیون ها مینیون هورد و … امیدوارم براتون مفید بوده باشه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *