ترفندهای گرفتن کارت لجندری کلش رویال

ترفندهای احتمالی گرفتن کارت لجندری کلش رویال

ترفندهای احتمالی دریافت لجندری کارت کلش رویال

در این مطلب قصد داریم به انتشار ترفندهایی بپردازیم که کم و بیش از افراد مختلفی شنیده می شود و بسیاری معتقدند این ترفندها برایشان جواب خوبی داده و موفق به دریافت اکثریت کارت های لجندری موجود در بازی کلش رویال شده اند. گرفتن لجندری کارت کلش رویال دغدغه ایست که بسیاری از رویال بازان کم و بیش درگیر آن بوده و به دنبال راهی به جز شانس برای دریافت آن هستند.

این ترفندها از سوی کاربران کانال کلش رویال۹۸ که خود تعداد زیادی از کارت های لجندری بازی و برخی از آن ها حتی تمام کارتهای لجندری موجود در بازی را دارند ارسال شده است و ما بدون دخل تصرف در آن ، آنها را مستقیم منتشر می نماییم.

ترفند اول: 

همه صندوق ها باز شده باشن
۲۴ ساعت قبلشم همه ستاره های صندوق تاج تکمیل شده باشه
(یعنی نه صندوقی برای باز کردن داریم نه صندوق تاج هنوز در دسترسه)
هر وقت شرایط فوق مهیا بود اتک میزنیم.
نباید تا تکمیل شدن ۱۰ ستاره صندوق تاج شکست بخوریم.حداکثر دو مساوی اشکالی نداره.
(یعنی اتک بدون شکست)
ولی اول باید ۴ صندوق ردیف پایین از پیروزی به دست بیاد .
بعد از اون چهار صندوق .صندوق تاج کامل شه.
با کامل شدن صندوق تاج اخرین کارت دریافتی از صندوق .کارت لبخندری خواهد بود.

ترفند دوم:

برای  دوستانی که زیاد ت  آرنا ۹ نبودن، با ورد به آرنا ۹ (کاپ بالای ۳۰۰۰).و تکمیل چهار صندوق ردیف پایین دیگه اتک نمیزنیم.
همه صندوق ها رو در مدت یه روز باز میکنیم.
بعد شروع به اتک زدن میکنیم .نباید شکست بخوریم .با پیروزی در بازی صندوق لبخندری جایزه میده

ترفند سوم:

با حداقل یک بار خرید از فروشگاه(Shop)بازی از نظر بسیاری شانس دریافت لجندری کارت از صندوق های بازی افزایش می یابد.

ترفند چهارم:

فقط کافیست که زبان بازی را به چینی , ژاپنی تغییر دهید، صندوق هایی که با زبان غیر از انگلیسی در اتک بهتون میده با ارزش هستند و یا اینکه ترکیب کارت های داخلشون با ارزشته!
یکی از دوستان تعریف میکرد که “تمام محل صندوق هام خالی بود ۲ تا اتک با زبان انگلیسی زدم هر دو را صندوق نقره داد!”
۱ اتک با زبان اسپانیای زده صندوق طلا داده
۱ اتک هم با زبان چینی زده که جیانت چست داده

ترفند پنجم:

دوستی فرمودن که چنانچه جایگاه صندوقاتون کامل خالی هست اتک بزنید صندوقایی که بهتون داده میشه کارتای با ارزش تری چ بسا لجندری توش داره

ترفند ششم:

یکی دیگ از ترفندای پیشنهادی این بوده که صندوقای بزرگ همچون جاینت جست یا مجیکال چست رو با جم باز کنید احتمال دریافت لجندری کارت از توشون بالا میره

ترفند هفتم:

این ترفند عجیب هم توسط یکی از دوستان ارسال شده که خیلی هم دقیق جزئیات لازم جهت گرفتن لجندری کارت ذکر شده!

ابتدا شما باید در بازی خود ۱ صندوق گلدن چست و ۱ صندوق سیلور چست داشته باشید، بعد بروید اتک و حریف خود را ۳٫۰ شکست دهید و بعد از آن بازم به بتل رفته وحریف خود را ۲٫۱ شکست دهید و درآخر بازی به شما مجیکال چست میدهد
و باید ابتدا بزنید سیلور چست شما باز شود (کانال لجندری بگیر)و پس از آن گلدن چست وزمانی که باز کردید مجیکال چست را بزنید برای شما باز شود
و زمانی که ۵ تا جم میخواهد تا مجیکال چست شما باز شود به آن جم دهید و باز کنید و دراخر میبینید بازی به شما کارت لجندری(لاوا) داده است
این روش کاملا تست شده می باشد و ۹۰%افراد از این روش کارت لجندری (لاوا)رو دریافت کرده اند

ترفند هشتم:

ترفند هشتم کمی طولانی و مفصل می باشد و از این رو در پایان آن را قرار داده ایم:

توجه: این روش کاملا باید به دقت و کاملا دقیق طبق توضیحات انجام بشه. اگر جایی رو اشتباه کنید کل سیستم بهم میخوره و کارت لجندری رایگان شما آزاد نخواهد شد.

روش گرفتن کارت لجندری رایگان در بازی کلش رویال

مرحله ۱: انقدر بازی کنید تا چست مجیکال Magical Chest دریافت کنید.

مرحله ۲: همه صندوق هایی که دارید رو بجز مجیکال چست باز کنید تا توی بازیتون هیچ صندوق دیگه ای بجز مجیکال چست باقی نمونه. بعد مجیکال چست رو باز کنید و به هیچ وجه از جم برای باز کردن صندوق استفاده نکنید.

مرحله ۳: بعد از باز شدن مجیکال چست هیچ صندوق دیگه ای باز نکنید و پشت سر هم ۱۱ تا سیلور چست Silver Chest باز کنید. دقت کنید که در طی این مدت هیچ صندوق دیگه ای اعم از Free CHest , Crown Chest , Gold Chest یا حتی Super Magical Chest نباید باز بشه.

توجه: این قسمت به شانس شما بستگی داره. دقت کنید که توی بازی کلش رویال یک چرخه صندوق وجود داره که بازی طبق اون به ترتیب به شما صندوق میده. این چرخه شامل ۲۴۰ تا صندوق هست که ۴ تای اونها مجیکال چست هستند. از این ۴ مجیکال چست فقط دو تای اونها هستند که بعد از دریافتشون شما می تونید ۱۱ تا سیلور چست باز کنید. ولی دوتای دیگه به شما این اجازه رو نمیده و وقتی مثلا به صندوق ۷-۸ میرسید، تمام فضای شما با صندوق های طلایی پر میشه. پس اگر این اتفاق افتاد شما نمی تونید کارت لجندری رایگان رو دریافت کنید و باید تا صندوق مجیکال بعدی صبر کنید. برای دیدن چرخه کامل میتونید به این لینک برید.

مرحله ۴: بعد از ۱۱ سیلور چست نوبت به باز کردن ۲ عدد صندوق طلایی Gold Chest میرسه.

مرحله ۵: ۲۴ ساعت صبر کنید. این بخش خیلی مهمه. هیچ مبارزه ای نکنید و هیچ صندوقی باز نکنید. اصلا بهتره ۲۴ ساعت وارد بازی هم نشید.

مرحله ۶: دو صندوق رایگان Free Chest باز کنید ، این مرحله به دلیل ذخیره شدن چست های رایگان توی این مدت ، فقط ۱۰ ثانیه زمان میبره.

مرحله ۷: یک صندوق نقره ای یا همان سیلور چست Silver Chest باز کنید.

مرحله ۸: این مرحله آخر هست. یک صندوق رایگان Free Chest باز کنید. این صندوق باید حاوی یک کارت لجندری رایگان برای شما باشد.

توجه: به این نکات دقت کنید:

قبل از مرحله ۴ میتونید به مبارزه بپردازید.به هیچ وجه از جم برای باز کردن صندوق ها استفاده نکنید. دلیلش معلوم نیست ولی الگوریتم از طریق جم کار نمی کنه.تمام صندوق ها باید از یک آرنا دریافت شوند. پس سعی کنید به آرنا بعدی یا قبلی در طول این مدت نروید.

در پایان لازم است ذکر کنیم که تمام این ترفندها در حد حدس و گمان بوده و اگرچه برخی به این روش ها موفق به دریافت لجندری کارت کلش رویال شدند امّا هیچ اثبات قطعی وجود ندارد که این ترفندهای برای همیشه و یا همه ی افراد جوابگو باشد و لجندری کارت دریافت کنید. امّا در هر صورت تست هر یک از این روش ها هم ضرری نداشته و کمی کشیدن انتظار برای دریافت کارت لجندری را آسان تر می کند.

اگر شما هم ترفندی سراغ داری در کامنت های این پست مطرح نمایید تا باقی دوستان از آن استفاده نمایند.

لازم به ذکر است که در کانال کلش رویال۹۸ به صورت مداوم ترفندهای پیشنهادی برای دریافت لجندری کارت های کلش رویال نیز قرار داده می شود.

دانلود کلش رویال

کانال اختصاصی دک کلش رویال، دسته بندی شده بر اساس شماره ی آرنا و میزان کاپ

برترین دک های کلش رویال

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

11 دیدگاه در “ترفندهای گرفتن کارت لجندری کلش رویال

 • بخدا خسته شدم نزدیک ۲سال نیم بازی میکنم همش ۲تا کارت افشانه ای دارم اخه انصافه یکی میاد ۸ تا کارت افسانه ای داره اونم لول ۸ و تو این همه مدت بازی میکنی ۲تا داری بخدا خسته شدم یا کارت قوی میدید یا بازی پاک میکنم خودم راحت کنم

 • با سلام دوستان لجندری گرفتن خیلی آسونه و اسون ترین ترفندی هم ک شما میتونین بزنید اینکه فقط با جای چست خالی برین اتک زمانی ک با چهار چست میرین اتک صندوق های خیلی خوبی نظر مجیکال چست و سرور مجیکال چست رو از دست میدین

 • سلام
  ممنون بابت پست های خوب سایتتون برای من هیچیک راه ها جواب نداد ولی خودم یک روش دارم که با درصد۸۰٫۹ جواب میده (حتی خود سوپرسل هم تأیید کرده)فقط باید دوتا گوشی داشته باشی
  ۱٫ باید زبان رو به ژاپنی تغییر دهید یعنی از پایین هشتمین زبان
  ۲٫یک باتل ببرید
  ۳٫یکی ببازید
  ۴٫ یکی مساوی کنید.
  ۵٫فقط یعد اینا اگه جتی چست هاتون پر شد دیگه اتک نرین و یک جعبه رو روی باز بزارید
  ۶٫بعد روی گوشی دوم برید و زبان رو ترکیه تنظیم کنید از پایین دهمی
  ۷٫بعد برید اتک و صندوق تاج رو تا اخر پر کنید ولی باز نکنید (فقط با گوشی دوم از ۰ که زبان ترکی داره پر کنید)
  ۸٫دو تا صندوق فری چست رو هم باز نکنید
  ۹٫بعد برید دوتا اتک مساوی و برنده بزنید
  ۱۰٫بعد با گوشی دوم صندوق تاج اول اونم خیلی تند و سریع باز کنید حتما خیلی سریع باز کنید که خودتون کارت ها رو نبینید فقط باز کنید بعد فری چست رو باز کنید حتما اگه خوب کارا رو انجام داده باشید لجندری میگیرید وگرنه اپیک میگیرید.

 • با سلام خدمت ایرانیان عزیز_من یک ترفند برای دریافت لجندری در صندوق مجیکال چست یافتم و تا اکنون رو ۴ اکانتم انجام داده و قادر به دریافت لجندری کارت هایی چه بسا ایس ویزارد_اسپارکی_اینفرنو دراگون و ماینر شده ام_خوب دقت کنید هنگامی که مجیکال چستی بدست اورده اید غیر از مجیکال چست باید مکان صندوق های دیگرتون(یعنی با سیلور چست و گلدن چست)پر کنید سپس ۴ تا صندوقتون بزنید باز شن (ترتیبش فرقی نداره)
  اما تایم باز شدن انها تمام شد انها را باز نکنید و بزارید بمونه سپس صندوق ۱۰ تاجی رو کامل کنید اما بازش نکنید سپس فری چست هایی که بازی رایگان به شما میده هم به هیچ وجه باز نکنید. در این مرحله ابتدا دو تا فری چست رو باز میکنید سپس تمام صندوق هایی که در بتل بدست اوردید غیر از مجیکال چست باز کنید سپس صندوق ۱۰ تاجی رو باز کنید و در مرحله اخر مجیکال چست رو باز کنید اخرین کارتی که در مجیکال چست به شما میدهد لجندری خواهد بود.(دقت کنید در هنگام باز کردن صندوق هایی که در بتل بدست اوردید به هیچ وجه جم ندهید و هنگامی که تایم باز شدن انها تموم شد اصلا انها رو باز نکنید)به طوری که تمام صندوق هایتون اماده باز شدن باشند.

 • سلام من لول ۹ ام دو تا لجند دارم اولی اینفرنو دراگ بود که ۱۷ هزار تومن دادم خریدم دومی رو تو اتک بهم لجندری جست داد همین چند روز پیش ماینر گرفتم یعنی اولین لجندری لول ۷ دومی لول ۹
  من یه بار خریدم از سوپر سل ولی شانس گرفتن لجندری بیشتر نشد که هم لول های من چند تا لجندری بیشتر از من دارن

 • با سلام من از ترفند آخر استفاده کردم و با وجود اینکه تمام نکات رو رعایت کردم و ۱۱ تا سیلور چست هم باز کردم لجندری نگرفتم.
  با تشکر

 • من میخاستم بدونم ک چگونه میتوانم از شاپ ارنا ۱۰ لجندر یبخرم پولشو دارم الان دو سه بار هست که شاپ کارتاش عوض شده ولی لجندری ای نداده برای خرید لطفا جواب ب دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *