دک قدرتمند رویال جاینت + هوگ رایدر برای رفتن به لجندری آرنا

دک قدرتمند رویال جاینت + هوگ رایدر برای رفتن به لجندری آرنا

دک قدرتمند رویال جاینت + هوگ رایدر

یکی از محبوب ترین و قدرتمندترین دک های کشف شده در بازی همین ترکیب از کارت هایی می باشد که امروز در این تایپیک به معرفی آن می پردازیم. در واقع با دِک در صورتی که استراتژی حمله و دفاع را به درستی پیاده کنید به راحتی به آرنای ۸ بازی خواهید رسید. با همراه باشید.

کارت های موجود در این دِک:

رویال جاینت: این کارت قدرتمند در صورتی که حریفتان از سازه های دفاعی به دفعات استفاده می کند و هوگ شما همیشه درگیر این سازه ها شده و به سرعت قبل از آسیب رساندن به برج حریف از پای در می آید می تواند مفید عمل کند و کمک شایانی در نابودی برج حریف داشته باشد.

هوگ رایدر: یکی از مهم ترین نیروهای این دِک برای از پای در آوردن برج های حریف همین کارت هوگ می باشد که بدون معطلی به سراغ برج ها می رود و تنها کافیست نیرویی را ب همراه آن ارسال نمایید تا پشتیبانی لازم را از وی بکند تا هوگ شما فرصت کافی برای انجام کار خود داشته باشد.

والکری: بدون شک یکی از بهترین کارت های دفاعی در بازی والکری می باشد که با هر چرخش خود آسیب جدی به نیروی دشمن وارد می کند و تنها نقطه ضعف آن مقابله با نیروهایی هوایی می باشد که کارت مینیون موجود در همین دِک می توند برای دفاع هوایی مورد استفاده قرار بگیرد. چنانچه تصور می کنید یه کارت هوایی برای شما نتایج بهترین نسبت به والکری به دنبال دارد می توانید کارت دراگون را جایگزین آن نمایید.

بربرها: از جمله ی بهترین کارت ها برای مقابله با نیروهای جان سختی مانند جاینت و یا گولم می باشند و همچنین بهترین انتخاب برای نابودی هوگ رایدر دشمن قبل آنکه دستش به برج شما برسد می باشد.

گابلین ها: گابلین های خنجر به دستی که در صورت رسیدن به هدف به سرعت صدمه ی زیادی را به آن وارد می کنند، منتها استفاده از آن ها بدون استراتژی کمکی در بازی به شما نکرده و به سرعت نابود می شوند. اگر قصد استفاده از گابلین ها در حمله را دارید بهتر است به همراه هوگ به میدان فرستاده شوند و اسپل زپ یا فایربال آماده نگه دارید تا سریعاً ضد حمله ی دشمن در صورتی که از اسپل استفاده ننماید خنثی کنید. و امّا نقش دفاعی گابلین ها در دفاع غیرقابل انکار می باشد که به سرعت می توانند نیرویی مانند جاینت یا رویال جاینت را از پای در آورند.

اسپل زپ: استفاده ی معمول اسپل زپ در واقع نابودی نیروهایی ضعیف و همچنین خریدن وقت بیشتر برای انجام ادامه ی حمله توسط کارت های تهاجمی دیگر مانند هوگ رایدر است که حتی یک ثانیه زمان بیشتر برای این کارت حتی ممکن است به نابودی کامل برج حریف منجر شود. پس اسپل زپ که اسپل کم هزینه ولی موثر است را هیچگاه دست کم نگیرید.

مینیون: مینیون ها جزو نیروهایی سرعتی زن در بازی هستند و امتیاز حمله ی هوایی را دارند و تنها نقطه ضعفشان مقاومت اندکشان می باش امّا در صورت ارسال با نیروهای دیگر در حمله تاثیر خوبی داشته و همچنین در دفاع هم بسیار به کار می آیند.

 

اسپل فایربال: یکی از بهترین روش های مقابله با کارت هایی نظیر بربرها و یا دیگر نیروهای متوسط از نظر مقاومت استفاده از اسپل فایربال هست که درصد زیادی از جان آنها کاسته و به سرعت قبل از رسیدن به برج شما توس آتش سرباز برج نابود می شوند. همچنین گاهی اسپل فایربال برای نابودی برج ها در صورتی چیز زیادی از هیتپوینت برج باقی نمانده باشد نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

 

استراتژی تهاجمی پیشنهادی برای این دِک:

اولین استراتژی تهاجمی که از این دِک مناسب به نظر می رسد استفاده از هوگ رایدر و ارسال گابلین ها به همراه آن می باشد و بلافاصله پرتاب اسپل زپ بر روی برج و نیروهای دفاعی حریف. در صورتی که در میانه ی راه هوگ با سازه های دفاعی حریف روبرو شود این استراتژی به نوعی شکست خورده است و بهتر آنست تا راه حمله ی جدی تری را در پیش روی خود قرار دهید.

رویال جاینت را از پشت برج کینگ رها کنید و نیروهای تهاجمیتان را اندک اندک با پر شدن تدریجی الکسیر در پشت آن بیندازید در صورت استفاده از بمب تاور و یا اینفرنو توسط حریف مینیون ها نقش مفیدی به همراه رویال جاینت ایفا می کنند.

استراتژی دفاعی پیشنهادی برای این دِک: 

با استفاده از کارت های واقعاً خوبی که در این دک وجود دارد در دفاع معمولاً مشکلی نخواهید داشت. استفاده از والکری برای مقابله با بربرها و یا جاینت گزینه ی خوبیست. همچنین برای مقابله با هوگ می توانید از ترکیب سریع گابلین و مینیون استفاده کنید و یا اگر این دو رو جزو ۴ کارت بالا ندارید می توانید بلافاصله بربر را دقیقاً در جلوی برج خود قبل از رسیدن هوگ به برج رها کنید.

 

نقاط قوت این دِک:

از بین بردن برج ها به آسانی

قدرت دفاعی قوی

در مقابل دک هایی که نیروهای ریز را به کار میگیرند خیلی خوب عمل می کند

مناسب برای حمله

نقاط ضعف:

ضعف در مقابل حملات هوایی. در صورت روبرو شدن با بالون بهتر است از فایربال و سپس مینیون استفاده نمایید. این دِک در مقابله با لاواهاند بسیار ضعیف می باشد و پیشنهاد می شود در صورتی که حریف شما از لاواهاند استفاده می کند شما هدفتان را نابودی گینگ آن قرار دهید تا قبل از اون پیروز نبرد باشید.

 

و نکته ی آخر:

در صورتی که صاحب لجندری کارت هستید می توانید مینیون را با آیس ویزارد جابجا کنید.

در صورتی که بیشتر اوقات از رویال جاینت استفاده می کنید بهتر است پرنسس را جایگزین هوگ رایدر کنید تا رویال جاینت به ساپورت بهترین همراه باشد.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

6 دیدگاه در “دک قدرتمند رویال جاینت + هوگ رایدر برای رفتن به لجندری آرنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *