آیا می توان کلش رویال را روی کامپیوتر نصب کرد؟!

آیا می توان کلش رویال را روی کامپیوتر نصب کرد؟!

تقریباً آنقدری از زمان انتشار کلش رویال در تعدادی از کشورهای خاص گذشته است که به جرات می توان گفت بسیاری از کلش بازان دیگر با این بازی آشنایی نسبی پیدا کرده اند. امّا علی رغم عطش بالای کلش بازان برای نصب این بازی هم چنان این بازی برای iOS و آن هم تنها در معدود کشورهایی در حال آپدیت می باشد و هم چنان سوپرسل تصمیم به انتشار نسخه آندروید و انتشار جهانی این بازی ندارد. همانطور که در تایپیکی به طور خاص در مورد آن صحبت کردیم ترفندهایی برای کاربران iOS برای نصب کلش رویال معرفی شده است که می توانید از اینجا بخوانید، امّا کاربران اندروید همچنان در چشم انتظاری این بازی برای انتشار نسخه اندرویدی کلش رویال به سر می برند.

clashroyale

از آنجایی که احتمالاً بسیاری از کاربران با نرم افزار شبیه ساز اندروید بر روی کامپیوتر یا همان Bluestacks آشنایی دارند و یا حداقل نام آن را شنیده اند به این فکر افتاده اند که شاید بتوان شبیه سازی برای iOS  بر روی کامپیوتر هم وجود داشته باشد تا از این طریق بتوانند سریعتر به نصب کلش رویال اقدام نمایند و در همین رابطه سایت های زیادی از این فرصت استفاده کرده و با عنوان “نصب کلش رویال بر روی کامپیوتر” به نوعی کاربران زیادی را درگیر این موضوع کرده اند.

ما نیز بر آن شدیم تا یک روشنگری در این مسئله انجام دهیم. حقیقت آن هست که نرم افزاری همانند Bluestacks با نام ipadian نیز وجود دارد که در واقع شبیه ساز iOS بر روی کامپیوتر می باشد. نکته ی مهم این هست که این نرم افزار در دو نسخه ی پولی و رایگان منتشر شده است و آنچه اکنون با جستجو در سایت ها می توان یافت در واقع نسخه ی رایگان این شبیه ساز هست که نسبت به نسخه پولی بسیار ضعیف بوده و تقریباً می توان آن را صرفاً نمایشی از فضای این شبیه ساز بدون انجام کار شبیه سازی نامید و لازم به ذکر است که شما با نصب نسخه ی رایگان شبیه ساز ipadian موفق به نصب کلش رویال نخواهید شد و امکان انجام این کار شایعه ای بیش نیست و شما برای آنکه قدرت نصب کلش رویال بر روی کامپیوتر را داشته باشید باید نسخه ی پولی این نرم افزار را از سایت xpadian.com که قیمتی حدود ۱۰ دلار دارد را خریداری کنید.

آموزش تصویری نصب کلش رویال اندروید روی کامپیوتر

شما می توانید با عضویت در کانال تلگرامی کلش رویال۹۸ به خانواده کلش رویال۹۸ ایها بپیوندید و از آخرین و جدیدترین اخبار و اتفاقات و آموزش های منتشر شده پیرامون بازی Clash Royale مطلع شوید.

clashroyale

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

یک دیدگاه در “آیا می توان کلش رویال را روی کامپیوتر نصب کرد؟!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *