راهکارهای کوچ آسان از آرنای۶ به آرنای۷(قسمت دوم Air Deck)

راهکارهای کوچ آسان از آرنای۶ به آرنای۷(قسمت دوم Air Deck)

آموزش ترفندهای کلش رویال

خب همانطور که وعده ی این آموزش را در تایپیک قبلی داده بودیم امروز قصد داریم در مورد دومین دِک از سه دِک مناسب برای ارتقا از آرنای ۵ و ۶ به آرنای۷ صحبت کنیم.

دک امروز به جرات یکی از قوی ترین دِک های هوایی در بازی می باشد.

کارتهای موجود در این دِک به شرح زیر هستند:

معرفی دک های جدید کلش رویال

کارت های بالون، بیبی دراگون و مینیون هورد از قویترین و بهترین ترکیب های هوایی و قدرتمند در هر دِکی هستند امّا علاوه بر آنها دو کارت بیبی دراگون و ویزارد از این دِک قابلیت حمله ی اسپلشی عالی دارند. کارت اسپل فریز که از خطرناکترین کارت های در بازی بوده و ترکیب با آن با کارت بالون می تواند مرگ بارترین حمله را برای دشمن شکل داده و در کمترین زمان برج وی را از پای در آورد به خصوص اگر این کارت ها با کارت های مینیون هورد و یا بیبی دراگون حمله ی مشترک و البته با استراتژی رها کردن مناسب همراه باشند.

خب وجود کارتی زمینی مانند بربر در این دِک سراسر هوایی شاید عجیب باشد امّا فراموش نکنید که این کارت های هوایی شما قادر به جلوگیری از حملات خطرناک کارتی مانند پرنس که حملات شارژاتک انجام می دهد نیستند و کارت بربر به جرات یکی از بهترین انتخاب ها برای مقابله با همچین حمله ای می باشد.

و امّا چرا کارت آرچر؟ اگرچه به نظر می رسد که کارت آرچر با کارتی مانند گابلین تفاوت چندانی نداشته باشد امّا ما در این دِک از کارت مینیون هورد استفاده می کنیم که با یک حمله ی اسپل اررو از پای در می آید ولی در صورت همراهی آرچر با آنها آرچر با یک شلیک اررو نابود نشده و فرصت یک حمله ی اضافه ی دیگر را نیز دارد.

دلیل وجود کارت اسپل اررو هم بر همگان روشن است که یکی از بهترین کارت های تدافعی با ارزان ترین قیمت برای مقابله با نیروهای ریزی همانن گابلین و اسکلت و همچنین نابودی یکجای کارتی مانند منینون هورد می باشد.

 

پیشنهاد می کنیم از مطالب زیر دیدن کنید:

راهکارهای کوچ آسان از آرنای۶ به آرنای۷(قسمت اول دِک Priho)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

2 دیدگاه در “راهکارهای کوچ آسان از آرنای۶ به آرنای۷(قسمت دوم Air Deck)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *