پیش نمایش های تغییرات آپدیت جدید کلش رویال

پیش نمایش های تغییرات آپدیت جدید کلش رویال

بررسی آپدیت جدید کلش رویال

اسنیک پیک شماره ۴(رونمایی از سه لجندری کارت جدید کلش رویال):

 

دقایقی پیش چشم انداز جدیدی از آپدیت جدید کلش رویال توسط سایت مرجع بازی رونمایی و منتشر گردید که در آن سه لجندری کارت جدید بازی رونمایی شد و تقریباً تا به اینجای کار و اخبار منتشر شده  شایعه ای که چندی پیش در این تایپیک در رابطه با آپدیت بعدی کلش رویال صحبت نمودیم به واقعیت پیوست.

نام این نیروها به ترتیب از راست که در عکس نمایش داده شده اند به این شرح است: اسپارکی(Sparky)، ماینز(Miner)، لاوا هوند(Lava Hound).

لاواهاند(Lava Hound):

این کارت پسرعموی لاواهاندیست که در کلش او کلنز شاهد آن بودیم. این کارت دارای Hitpoint بالایی بوده و پس از نابودی به نیروهای کوچکتری تقسیم می شود. براساس پیش بینی ها هزینه الکسیر این کارت نسبتاً بالا خواهد بود.

 

معدنچی(Miner):

ماینر جزو کارت های ماجراجوی بازی خواهد بود که ویژگی های عجیبی با خود دارد. مثلاً امکان مستقر شدن در کنار هر یک از برج ها را بلافاصله در هنگام رها کردنش دارد. برای حملات ناگهانی بسیار مفید است و همچنین برای نابودی برجهایی که هیتپوینت زیادی از آن ها باقی نمانده می تواند به کار برود.

 

اسپارکی(Sparky):

همانطور که از ظاهر این کارت می توان پی برد جزو کارت ها بسیار پرطرفدار و جذاب خواهد بود. این کارت از سری سلاح های جدید بوده و تکنولوژی لیزر را برای نابودی کارت های مقابلش به کار می برد. قدرت تخریب نسبتاً خوبی داشته و اهداف زمینی را هدف شلیک خود قرار می دهد. هزینه این کارت ۶ واحد الکسیر می باشد.

 

 

کارتای جدید بازی کلش رویال

اسنیک پیک شماره ۳(اضافه شدن شش کارت جدید به بازی):

 

امروز چشم انداز تازه ای از آپدیت بعدی کلش رویال که به زودی منتشر خواهد شد توسط وسایت رسمی بازی منتشر شد که در آن خبر از اضافه شدن ۶ کارت جدید به بازی دارد.تصویر بالا هم همراه با این خبر منتشر شده که البته تنها سه تا از کارت های جدید در آن مشخص و  تصویر سه کارت دیگر که احتمالاً کارت های لجندری می باشند نیز همچنان از چشم پلیرها مخفی مانده است تا سورپرایز جدید باشد.

اگرچه سوپرسل در این خبر تنها به توضیح کوتاه و ذکر نام این کارت ها بسنده کرد امّا با ریپلای های جدید منتشر شده که در آن بازی به نسخه آینده آپدیت شده می توان نکات و جزئیات این کارت ها بیرون کشید که در ادامه به هر یک می پردازیم.

ارواح آتشین(Fire Spirits):  این کارت با هزینه الکسیر ۲واحدی جزو کارتهای ارزان در بازی خواهد بود و به دسته کارت های رایج(Common cards) تعلق دارد و شامل سه شبح سرگردان هست که طی یک عملیات سریع انتحاری به سمت نیروی دشمن حمله ور شده و از Hitpoint آنها کم می کنند و البته این با نابودیشان نیز همراه است. از جنس حمله و هزینه پایین این کارت ها می توان حدس زد این کارت ها جزو کارت های ضعیف با Hitpoint پایین بوده و به وسیله اسپل اررو و یا فایربال به راحتی نابود می شوند.

 

فورناس(Furnac): این کارت به دسته کارت های نادر (rare) تعلق داشته و رفتاری همانند گوبلین هات و یا بربرهات داشته با این تفاوت که شبح از آن خارج می شود و در نتیجه جزو ساختمان(Buildings) به حساب می آید.

 

گارد(Guards): کارت سوم در واقع همان کارتیست که در تصویر بالا در گوشه ی بالا سمت راست سپر به دست مشخص شده است. این کارت جزو کارت های حماسی یا Epic بوده و گارد نام دارد و همانطور که در عکس هم مشخص است از این پس اسکلتی سپر به دست می تواند شما را در نبردهایتان همراهی کند. ۳ واحد الکسیر هزینهه این اپیک کارت هست و البته تعداد نیروهای این کارت همانند گوبلین نیزه دارد سه تایی هست و سه اسکلت همزمان در میدان مسقر می شوند.

 

ویدئوی زیر نمایشی از نیروهای جدید اضافه شده به بازی است که توسط سازندگان بازی منتشر شده و می توانید به تماشای آن بنشینید.

 

نیروهای جدید آپدیت کلش رویال

اسنیک پیک شماره ۲(پاداش بیشتر!):

 

طلا: دریافت طلا به عنوان پاداش پس از پیروزی در هر نبرد، حتی در صورت پر بودن جای صندوق ها

کراون چست:  دو برابر شدن پاداش موجود در صندوق های پادشاهی

سوپر مجیکال چست: دو برابر شدن شانس دستیابی به صندوق سوپرمجیکال

جاینت چست و مجیکال چست:  افزایش شانس پیدا کردن جاینت چست و مجیکال چست

دونیت/درخواست کارت: با بالاتر رفتن آرنا تعداد کارت هایی که می توان درخواست و یا دونیت کرد افزایش می یابد

شاپ بازی: امکان خرید کارت لجندری در لجندری آرنا به شاپ اضافه می شود

 

بررسی کامل تغییرات جدید آپدیت کلش رویال

اسنیک پیک شماره ۱(تماشای آنلاین نبردهای دوستانه!):

 

تماشای آنلاین نبرد: اضافه شدن امکان مشاهده آنلاین نبردهای دوستانه در بازی
کانال بندی شدن رپلای های تی وی رویال: دسته بندی شدن ریپلای های تی وی رویال بر اساس شماره آرناها

♦♦♦♦

برای حمایت از ما جهت ادامه ی این مسیر و همراهی شما در این بازی تنها کافیست بر روی حداقل یکی از بنرهای تبلیغاتی موجود در سایت کلیک نمایید.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

9 دیدگاه در “پیش نمایش های تغییرات آپدیت جدید کلش رویال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *