پیشنمایش های آپدیت هالووین کلش رویال!

پیشنمایش های آپدیت هالووین کلش رویال!

پیشنمایش های آپدیت هالووین کلش رویال!

همانطور که چندی پیش خبری از جزئیات متعادل سازی جدید کارت های کلش رویال با عنوان متعادل سازی هالووینی در کانال کلش رویال۹۸ منتشر نمودیم، در این مطلب به طور کامل به پیش نمایش های آپدیت هالووینی کلش رویال که به مناسبت جشن هالووین اِعمال خواهد شد می پردازیم.

 

اِعمال تغییرات در نبردهای دوستانه

پیش نمایش اول:

اِعمال تغییرات در نبردهای دوستانه:

بر اساس جزئیات منتشر شده در اولین پیش نمایش آپدیت هالووین کلش رویال شاهد تغییرات اثرگذار در نبردهای دوستانه خواهیم بود. جزئیات این تغییر بدین شرح است که ازین پس سطح کارت های دو بازیکن شرکت کننده در نبرد دوستانه، بر اساس قوانین تورنمنت محاسبه شده و شاهد تغییرات در سطح کارت های دو فرد خواهیم بود. این تغییر که هم می تواند افزایش و هم کاهش سطح هر یک از دو پلیر باشد کمک زیادی به متعادل تر و منصفانه تر شدن نبردهای دوستانه و به دنبال آن جذاب تر شدن این نبردها خواهد شد. از دیگر تغییرات این بخش آنکه مقدار الکسیر دو پلیر در نبرد ازین پس از چشم تماشاگران این نبردها مخفی خواهد ماند.

 

 

متعادل سازی جدید کارت های کلش رویال

متعادل سازی جدید کارت های کلش رویال:

جزئیات متعادل سازی جدید کارت های کلش رویال(دوشنبه یکم نوامبر ۲۰۱۶)

✔️روح یخی(Ice Spirit): کاهش مدت زمان فریز شدن از ۲ ثانیه به ۱٫۵ ثانیه

🔆 گولم یخی(Ice Golem): افزایش ۷۴ درصدی قدرت تخریب

✔️ اسپل سرعت(Rage): افزایش تاثیر اسپل سرعت از ۳۰ درصد به ۳۵درصد

🔆 لامبرجک(Lumberjack): افزایش اسپل سرعت لامبرجک از ۳۰ درصد به ۳۵ درصد

✔️ برج اینفرنو(Inferno Tower): کاهش ۶درصدی میزان سلامت

 

 

کارت جدید تورنادو

اضافه شدن کارت جدید تورنادو:

از بخش های جالب توجه تغییرات هالووین کلش رویال معرفی کارت جدیدی از دسته ی اپیک کارت ها با عنوان تورنادو می باشد. این کارت نیروهای زمینی را مورد صدمه ی خود قرار داده و هزینه استقرار آن تنها ۳ الکسیر می باشد.

 

کاهش زمان ارسال درخواست  کارت در کلن:

 

پس از آپدیت هالووین کلش رویال ازین پس به جای ۸ ساعت انتظار با یک ساعت انتظار کمتر یعنی هر ۷ ساعت یک بار می توانید درخواست کارت بدهید.

 

 

اضافه شدن 4 کارت جدید به بازی کلش رویال

پیش نمایش دوم:

اضافه شدن ۴ کارت جدید به بازی:

بمب خبرها از اولین آپدیت هالووینی کلش رویال در پیش نمایش دوم آن رقم خورد و سوپرسل خبر از اضافه شدن ۴ کارت جدید به بازی را نیز داده است. بدون شک اضافه شدن کارت های جدید به بازی به جذاب تر و تازه تر شدند فضای نبردها کمک خواهند نمود. یکی از این کارت ها کارت تورنادویی است که در پیش نمایش اول نیز از آ« نام برده شد امّا دیگر کارت های جدید همچنان در سایه ای از ابهام قرار داشته و اطلاعاتی از آن ها فاش نشده است. امّا از شنیده ها حاکی از آن است ۲ تا از کارت های جدید از دسته ی اپیک کارت هستند که یکی از آن ها تورنادوست. ۱ کارت از دسته ی لجندری و دیگری نیز از دسته کارت های معمولی خواهد بود.

 

 

رویدادهای ویژه تورنمنت کلش رویال

پیش نمایش سوم:

رویدادهای ویژه تورنمنت!

ساعاتی پیش سومین پیش نمایش آپدیت هالووین کلش رویال که آخرین پیش نمایش این آپدیت می باشد با عنوان رویدادهای ویژه تورنمنت منتشر گردید.

 

همانطور که انتظار می رفت سوپرسل هم از کسل کننده شده تورنمنت بعد از مدتی آگاه شده و تصمیم به افزودن هیجان تنوع به این بخش گرفته است. رویدادهای ویژه بخش جدید در قسمت تورنمنت کلش رویال خواهد بود و از این طریق امکان شرکت در چالش های تورنمت و بهره مندی از جایزه های پربار آن برای کاربران فراهم خواهد شد.

شاید با توضیحات بالا این سوال در ذهنتان ایجاد شود که خب تفاوت این چالش جدید با چالش محلی در چیست؟! این سوال خوبیست و این تفاوت نیز که در واقع نقطه ی جذاب کننده این بخش جدید به نوعی می باشد و آن اینکه شما اختیار انتخاب دک خود را نخواهید داشت و سیستم به صورت خودکار برای دو شرکت کننده دک انتخاب می کند و نکته ی جالب تر آنکه حتی ممکن است کارت هایی در این دک پیشنهادی برایتان بالا آید که حتی شما آن کارت ها را تا به حال در بازی دریافت ننموده اید و جزو کارت های شما نمی باشد.

 

با ۵جم شانس دستیابی به صدها کارت را خواهید داشت!

از دیگر جزئیات این رویداد آنکه تنها با پرداخت ۵ جم می توانید در تورنمت های صدکارتی شرکت کنید. البته گفتنی است که اولین تورنمنت از هر رویداد ویژه به صورت رایگان می باشد.

 

تورنمنت بزرگ کاپ کینگ(کاپ پادشاهی):

سوپرسل جهت معرفی ویژگی های جدید معرفی شده در بازی تورنمنت بزرگی را با شرکت پلیرهای مشهوری از سراسر دنیا به صورت زنده ترتیب داده است و کاربران به صورت ملموس تری با این تغییرات آشنا شوند.

گفتنی است که این تورنمنت در روز ۶اُم نوامبر ۲۰۱۶ مصادف با ۱۶ آبان ۱۳۹۵ در لس آنجلس آغاز شده و تمام تورنمنت به صورت زنده پخش خواهد شد.

 

اگرچه پیش نمایش های آپدیت هالووین به پایان رسید امّا همچنان تاریخ انتشار این آپدیت مشخص نشده است.

 

تازه ترین اخبار و رویدادها و ترفندهای کلش رویال در کانال کلش رویال۹۸:

کانال کلش رویال

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

یک دیدگاه در “پیشنمایش های آپدیت هالووین کلش رویال!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *