معرفی کارت ایکس بو کلش رویال+ استراتژِی به کارگیری آن

معرفی کارت ایکس بو کلش رویال+ استراتژِی به کارگیری آن

کارت ایکس بو کلش رویال

کارت های کلش رویال

 

 

این کارت از Barbarian Bowl یا همان آرنای ۳ قابل دستیابی است.

شعاع حمله ی آن زیاد بوده و جزو کارت هایی می باشد که چه در کارهای دفاعی و چه در حمله کاربرد مناسبی دارد.

 

کارت ایکس بو کلش رویال

 

 

ایکس بو در کار دفاعی بسیار کمک کننده می باشد و به سرعت نیروهایی همانند گوبلین و اسکلت ها را نابود می کند.

همچنین به خاطر شعاع تخریب بالای این کارت، کارت بسیار مناسبی حتی در کارهای دفاعی برای هدف قرار دادن برجهای حریف از راه دور می باشد.

کارت اسپل راکت یکی از مناسب ترین کارت ها برای نابودی هر چه سریعتر ایکس بو می باشد، پیش از آنکه ایکس بو به تنهایی و به دور از دسترس نیروهای شما برج شما را نابود کند.

نکته ی مهم در مورد کارت ایکس بو مدت زمان استقرار بالای آن می باشد که در این مدت زمان زیاد چنانچه اگر تدبیری نیندیشید ممکن است  ممکن است نیروهای ساختمان زن حریف همانند جاینت و یا هوگ رایدر که سرعت بالایی هم دارد به ایکس بو حمله کرد و بلافاصله آن را از پای در آورند. البته همین نکته می تواند در دفاع شما از برج هایتان در مقابل ایکس بو کمک کننده باشد به طوری که ابتدا نیروی قدرتمندی به سوی ایکس قبل از آنکه شروع به شلیک کند بفرستید و به دنبال این نیرو همانند جاینت و یا هوگ که ساختمان ها را نشانه می روند از نیروهای بک آپ همچون آرچر و گوبلین برای نابودی سریعتر ایکس بو بهره مند شوید.

استفاده از کارت ایکس بو به همراه به کارگیری کارت پشتیبان همچون کارت تسلا برای جلوگیری از نابودی سریع ایکس بو می تواند به راحتی باعث نابودی برج حریف گردد قبل از آنکه حریف فرصت نابودی ایکس بو را داشته باشد چرا که نیروهایش توسط کارت پشتیبان ایکس بو نابود می شوند.

یکی از ترفندهای مناسب همزمان با به کاگیری کارت ایکس بو استفاده از کارت اسپل ریج می باشد که باعث مستقر شدن و شروع به شلیک کردن و همچنین افزایش سرعت شلیک ایکس بو می شود و همچنین سرعت نیروهای پشتیبان ایکس بو که در حال دفاع از ایکس بو می باشند را هم افزایش می دهد.

♦♦♦♦♦♦♦♦

برای حمایت از وبسایت کلش رویال۹۸ و یاری به ما جهت ادامه ی فعالیت نیاز به صرف هزینه ای ندارید، تنها کافیست بر روی بنرهای تبلیغاتی موجود در سایت کلیک نمایید.

 

کارت های کلش رویال

 

سرعت تخریبزمان استقرارطول عمرشعاع حملهنیروهای هدفهزینه الکسیرنایابینوع
0.3 ثانیه5 ثانیه40ثانیه13زمینی6اپیکساختمان
سطحجانمیزان تخریبتخریب در ثانیه
18502066
29352273
31,0282480
41,1302686
51,2412996
61,36032106
71,49635116
81,64038126

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *